הוראות הגעה לאבו-דאבי/דובאי

זקוקים לעזרה בהזמנת טיסה לדובאי או אבו דאבי? השאירו פנייה בטופס קשר המצורף לאתר זה ונשמח לקשר אתכם לאתרים אמינים להזמנה או לאחד מסוכני הנסיעות שפועלים איתו בשיתוף פעולה, השרות ללא תשלום.

להזמנת טיסה לדובאי עיברו ל Flight Booking 

טיסה לדובאי אורכת בין 3 שעות ל 4 שעות, תלוי במסלול הטיסה ובסוג המטוס כמובן, מה שהפך את האפשרות של טיסה לדובאי לכל כך קצרה היא העובדה שערב הסעדוית אפשרה למטוסים מישראל לעבור בשמים של הסעודים, אחרת הטיסה לדובאי היתה צריכה להקיף את כל המפרץ הפרסי ואז גם זמן הטיסה היה מתארך מאד וגם מחירי הטיסות היו מתייקרים מאד, כיום עלות של טיסה לדובאי אמורה להיות כמו טיסה ליעד ביוון, כאשר גם המרחקים כאמור דומים, אף שיוון קרובה יותר. מספר חברות תעופה מפעילות את הקווים הפופולרים מתל אביב לדובאי, וביניהם גם חברות ישראליות וגם חברות זרות מקומיות, בעתיד וע"פ התוכניות העתידיות אמורות לטוס בקו הטיסות לדובאי לפחות 3 חברות ישראליות [ ישראייר, אל על וארקיע ]  ועוד 3 חברות אמרתיות [ פלאי דובאי, אמיריטס, אתיחאד ].

הטיסות נוחתות בנמל התעופה  Dubai International Airport המצוי 4 ק"מ מזרחית מהעיר והינו נמל התעופה העמוס ביותר במזה"ת קוד נמל התעופה הוא DXB ומלבד טיסות רבות שהיעד שלהם הוא דובאי עצמה נמל התעופה משמש גם כצומת מרכזית של טיסות לכל רחבי העולם, הנמל מכיל 3 טרמינלים ויש לו גם גישה לאוטוסטרדה לכניסה לעיר דובאי ורשת אוטוסטרדות לאיזורים אחרים בנסיכויות, אם אתם מגיעים בטיסות קונקשן ולא רוצים להכנס לעיר בנמל התעופה של דובאי גם מצוי מלון לנוסעים בקונקשנים בעיקר בשם Hotel Dubai International Terminal הממוקם ממש בשדה ועוד מלון בסיסי יותר המצוי בתוך הטרמינל ומתאים בעיקר למי שצריך תנומה קלה sleep ’n fly Sleep Lounge כיאה לנמל תעופה בין לאומי גדול שעוברים בו אלפי נוסעים מדי יום. 

 

 

 

 ראו גם טיסה לניו יורק

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

דובאי אבו דאבי -  Dubaiabudhabi ע"י קליק גו Travel   


צרו איתנו קשר